motyl
motyl
motyl
Polish
German
motyl

Nasza firma od 1983 roku specjalizuje się w konstrukcjach drewnianych. Dobrze ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy szeregowi znakomitych realizacji tak w Polsce jak i Niemczech. Dzięki jakości zastosowanych rozwiązań nasze obiekty nawet po latach nie tracą na wartości i są źródłem dumy ich właścicieli.

Projektując przekładamy marzenia naszych klientów na budowlaną rzeczywistość. Wspólnie dochodzimy do rozwiązań pięknych, bezpiecznych a zarazem korzystnych finansowo. Jest to ogromnie satysfakcjonująca praca, więc do każdego przedsięwzięcia siadamy z przyjemnością.

Jako jedyna firma na rynku od założenia prowadzimy równocześnie działalność architektoniczną i wykonawczą. Daje nam to ogromną przewagę, gdyż obok doświadczenia projektowego dysponujemy ogromnym praktycznym know-how budowlanym. Doskonale znamy „trudne momenty“ budowy i wiemy na co trzeba zwrócić uwagę wykonawcom, aby wszystko poszło gładko. Sukcesy naszych klientów to źródło naszej niekłamanej satysfakcji i warunek powodzenia firmy. Dlatego zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem – jak we własnej sprawie!

Serdecznie zapraszam do naszego biura, gdzie przy filiżance kawy porozmawiamy o Państwa inwestycji.
Nasza wiedza i ogrom doświadczenia są do Państwa dyspozycji.

Adam Motylewski