motyl
motyl
motyl
motyl

Outsourcing projektowy

Outsourcing to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdziło się w wielu branżach począwszy od obsługi informatycznej firm a na księgowości skończywszy. Przynosi ono przedsiębiorstwom wymierne korzyści , gdyż kwestie wymagające specjalistycznej wiedzy zostają rozwiązane bez konieczności angażowania własnych pracowników, bądź zatrudniania specjalistów. Firma uzyskuje kompleksowe rozwiązanie danej kwestii a pracownicy mogą skupić się nad swoimi normalnymi zadaniami. Outsourcing oznacza zysk na czasie i gwarancję jakościowych rozwiązań.

Jako specjaliści w budownictwie drewnianym oferujemy pracowniom architektonicznym outsourcing prac związanych z konstrukcjami drewnianymi, na zasadzie „specjalisty do wynajęcia“. Na podstawie koncepcji przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy konstrukcji drewnianej, na życzenie z obliczeniami konstrukcyjnymi.

Powierzając nam opracowanie kwestii wykonawczych pracownie oszczędzają czas swojego zespołu uzyskując zarazem specjalistyczne opracowanie kwestii „drewnianych“. W ten sposób architekci nie muszą rozwiązywać problemów wykonawczych, w tym przewidywać kolizji, ale mogą się skoncentrować się na pracy koncepcyjnej.

Nasza firma przygotowuje projekty wykonawcze budynków w konstrukcji szachulcowej (mur pruski), elementów łukowych, wolich oczu w dowolnym rozmiarze oraz wszelkich więźb dachowych. Zakres opracowania uzgadniany jest dla każdego projektu indywidualnie.